Usługi

  • Usługi

Oferujemy usługi:

Zakuwanie Węży Ciśnieniowych Olejowych

  • średnice od 1/4" do 2"
  • rodzaj gwintu, średnica i rodzaj zakuwki oraz parametry węża według wzoru lub życzenia klienta.

Zgrzewanie rurociągów

Zgrzewanie rur doczołowe i elektrooporowe.

 

Dezet Company S.A. świadczy usługi zgrzewania elektrooporowego i doczołowego rur PE w zakresie średnic do 315 mm. Proces zgrzewania rur odbywa się pod nadzorem wyspecjalizowanej w tym kierunku kadry, co przekłada się na jakość pracy. Zgrzewanie wykonywane jest na automatach lub półautomatach z możliwością wydruku całego procesu zgrzewania.


Nowoczesny system organizacji pracy daje Państwu gwarancje solidności, terminowości oraz najwyższej jakości usług zgrzewania rur PE dostarczanych przez naszą firmę. Jesteśmy partnerem godnym zaufania, o czym świadczą referencje naszych klientów. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczną z dużym doświadczeniem. Wiedza w zakresie produkcji zgrzewarek oraz zgrzewania to gwarancja rzetelnej realizacji podjętych przez Dezet Company zleceń. Usługi świadczymy na terenie całego kraju.


Wykonujemy profesjonalne usługi zgrzewania rur termoplastycznych PPR, PE, HDPE i PVDF przy pomocy zgrzewarek doczołowych i elektrooporowych firmy DEZET COMPANY S.A. Świadczymy usługi zgrzewania rur elektrooporowo i doczołowo w zakresie średnic do 315 mm. Zgrzewanie elektrooporowe oraz elektrooporowe wykonywane jest na automatach lub półautomatach z możliwością wydruku całego procesu zgrzewania.

Usługi zgrzewania doczołowego rur HDPE świadczymy przy pomocy zgrzewarek doczołowych manualnych i półautomatycznych oraz zgrzewarek w pełni zautomatyzowanych, jak również wykonujemy usługi zgrzewania rur przy pomocy zgrzewarek CNC HQD z automatycznym zapisem całego procesu zgrzewania według norm ISO oraz DVS. Nasze maszyny posiadają jednostki do szybkiego i precyzyjnego zapisywania, a także protokołowania danych dotyczących zgrzewania zgodnych z DVS i innymi krajowymi wytycznymi.

Zgrzewarkami doczołowymi oraz elektrooporowymi możemy wykonywać zgrzewanie rur w miejscu pracy, jak również w trudno dostępnych lokalizacjach w terenie (rowy, wykopy). Za ich pomocą można zgrzewać średnice rur już od 40 mm do 315 mm.